Oddłużenia Firm

Oddłużanie Firm

Oddłużanie Firm - na czym polega?

Jeśli zależy Ci na sprawnym oddłużeniu, doskonale trafiłeś, ponieważ zajmujemy się oddłużaniem od lat. Zapewne zastanawiasz się na czym polega uwolnienie z długu i jak nasza Firma może to zrobić, dlatego postaram się przybliżyć proces oddłużania. W pierwszej kolejności poprosimy Cię o wypełnienie prostej ankiety, ponieważ musimy poznać Twoje długi i przyczyny powstania spirali zadłużenia. Po wnikliwej analizie informacjami zawartych w ankiecie, przedstawimy Ci warunki współpracy. Jeśli je zaakceptujesz, kolejnym etapem będzie podpisanie sporządzonej przez nas dokumentacji. W ten sposób udzielisz nam pełnomocnictwa do reprezentowania przed Twoimi wierzycielami. Od tej pory działa w Twoim imieniu pełnomocnik, a Ty czekasz na rezultaty postępowania oddłużeniowego. Co ważne, w całym okresie współpracy odsyłasz wszelkie kontakty ze strony wierzycieli do naszej Firmy i nie przejmujesz się swoimi długami. I jeszcze jedna bardzo istotna kwestia, niezwłocznie po nawiązaniu współpracy z naszą Firmą, otrzymujesz gratis poradnik antywindykacyjny naszego autorstwa, który pomoże Ci zachować dużo dystansu i spokoju względem natrętnych działań windykacji. Na zakończenie dodać należy, iż umowa jest bezterminowa, ponieważ nie ograniczamy naszych działań do wysłania jednego pisma i otrzymania nań odpowiedzi.

Dla kogo ta oferta?

Oferta oddłużanie firm skierowana jest do przedsiębiorców, którzy utracili płynność finansową z powodu czynników od nich niezależnych, a w szczególności nierzetelności kontrahentów opóźniających się w rozliczeniach finansowych, występujących zaległości podatkowych wobec urzędu skarbowego oraz składkowych wobec ZUS, a także zaległości w spłacaniu kredytów oraz zadłużeń kredytowych w całości wymagalnych, po wypowiedzeniu umowy /umownych warunków spłaty kredytu/.

W ramach niniejszej usługi, oferowana jest kompleksowa ochrona Dłużnika. Niesiemy szeroko rozumianą pomoc zadłużonym, która w szczególności zawiera takie świadczenia jak oddłużanie, antywindykacja, restrukturyzacja kredytu, pożyczki, porozumienia z bankami, ugody, odroczenia płatności, rozkładanie na raty lub umorzenia zaległości podatkowych i składek ZUS itp. Ponadto jako jedyni w Polsce udzielamy całkowicie darmowych porad prawnych w całym okresie współpracy, bez względu na ich ilość i pracochłonność oraz po podpisaniu umowy Klient otrzymuje gratis poradnik antywindykacyjny, co znacząco wyróżnia nas na tle rynkowej konkurencji.

Jeśli wpadłeś w spiralę zadłużenia kredytowego i nęka Cię windykacja i/lub otrzymałeś wezwanie do zapłaty podatku lub składek ZUS, dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci doprowadzić do porozumień z wierzycielami i zawrzeć z nimi ugody, a także zrozumieć jak wyjść z długów lub jak sobie z nimi poradzić.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub wypełnisz formularz kontaktowy /na dole strony/, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces nawiązania współpracy na atrakcyjnych warunkach cenowych, uwzględniających szereg korzystnych rabatów.

Powierzając nam sprawę możesz liczyć na fachowe oddłużanie z pomocą ekspertów w dziedzinie bankowości, finansów i prawa z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Podejmujemy się prowadzenia spraw na każdym etapie postępowania, także egzekucji sądowej lub administracyjnej. Nie zwlekaj, skontaktuj się już dziś.

ZADZWOŃ! POMOŻEMY!

tel. +48 660 522 886

Zapewniamy przedsiębiorcom profesjonalną i kompleksową ochronę w trakcie procesu oddłużania firm.

Oddłużanie

Oszczędź czas i nerwy
uwolnij się od długów

Chcesz się rozprawić z długami?

Uwolnienie z długu jest możliwe! Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mail lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy. 

Adres

POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe
ul. Mariana Smoluchowskiego 7/33
80-214 Gdańsk

Kontakt

+48 660 522 886
+48 58 710 08 86

E-mail

biuro@epoco.pl

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe z siedzibą w Gdańsku przy ul. Mariana Smoluchowskiego 7/33, w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości na nasz adres e-mail biuro@epoco.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.