O nas

Oddłużanie Osób i Firm to nasza specjalność

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych

Witamy
w Pomorskim Centrum Oddłużeniowym

Oddłużanie
Pomorskie Centrum Oddłużeniowe

Oddłużanie

Oddłużanie Osób i Firm

Oddłużanie osób prywatnych, oddłużenia przedsiębiorstw, uwolnienie z Długu to nasza specjalność. Wiemy co to spirala zadłużenia i jak się jej pozbyć. POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe z siedzibą w Gdańsku powstało w 2009 roku, jako pierwsza firma oddłużeniowa w Polsce. Naszym nadrzędnym celem jest Pomoc Zadłużonym przez Uwolnienie z Długu.

Zgłoś Się Na Oddłużanie z Gwarancją Najniższej Ceny!

Oddłużanie - Skuteczność

Ze względu na długi staż oddłużania, jesteśmy w stanie zapewnić realne wyjście z długów. Przy oddłużaniu stosujemy unikalne techniki własnego autorstwa, wypracowane na bazie wieloletniego doświadczenia zawodowego. Każda sprawa traktowana jest indywidualnie. Naszą pracę wykonujemy sumiennie i z najwyższą starannością. Specjalistyczna wiedza i nabyta praktyka, pozwala na skuteczną pomoc zadłużonym. Podejmujemy się prowadzenia wszelkiego rodzaju zobowiązań o charakterze finansowym tj. zarówno z tytułu kredytów i pożyczek bankowych, pozabankowych, jak i administracyjnych (ZUS i Urząd Skarbowy).

Oddłużanie - Doświadczenie

Niewątpliwie bardzo bogate mamy doświadczenie, ponieważ działamy na rynku najdłużej, co umożliwiło poznanie zachowań poszczególnych podmiotów rynku finansowego (Twoich wierzycieli). Pomysł oddłużania powstał nie przypadkowo. Jesteśmy bowiem specjalistami w dziedzinie windykacji należności, a co za tym idzie, od tzw. "kuchni" znamy procedury windykacyjne. W ten sposób możemy skutecznie pomagać osobom i firmom zadłużonym, gdyż wiemy jak zapobiegać windykacji i z drugiej strony ubiegać się o porozumienia, ugody wraz z wszelkimi możliwymi ulgami. Zapraszamy do kontaktu.

Oddłużanie

Oddłużanie - Osiąganie Celu

Patrzymy na słupki albo liczby kreowane na stronach internetowych wielu firm oddłużeniowych, na których wykazuje się niemal 100% skuteczności. To niemożliwe! Dlaczego? Ponieważ gdyby tak było w rzeczywistości, to pożyczanie środków pieniężnych stałoby się dla banków, czy pozabankowych instytucji finansowych po prostu nieopłacalne. Po Co bowiem pożyczać, jeśli nie odzyska się pożyczonych środków... Nasza Firma zapewnia skuteczność działania ale w granicach możliwości i rozsądku. Każda sprawa jest indywidualna i wymaga indywidualnego podejścia. Jesteśmy w każdą sprawę tak samo zaangażowani i nie kończymy działań na wysłaniu jednego pisma. Walczymy do końca! Stąd mamy umowę bezterminową, a Klienci albo do nas wracają albo przychodzą z polecenia.

Oddłużanie
Oszczędź czas i nerwy
uwolnij się od długów

Chcesz się rozprawić z długami?

Uwolnienie z długu jest możliwe! Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mail lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy. 

Adres

POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe
ul. Mariana Smoluchowskiego 7/33
80-214 Gdańsk

Kontakt

+48 660 522 886
+48 58 710 08 86

E-mail

biuro@epoco.pl

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe z siedzibą w Gdańsku przy ul. Mariana Smoluchowskiego 7/33, w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości na nasz adres e-mail biuro@epoco.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
POCO