Konsolidacja Kredytów i Pożyczek

Oddłużanie

Uwolnienie z długu

przez Połączenie Długów w Jedną Ratę

Konsolidacja Kredytów
i Pożyczek - Oddłużanie

Oddłużanie – Oferta Konsolidacji Kredytów i Pożyczek skierowana jest do osób prywatnych i firm, które z różnych przyczyn, często niezależnych od siebie, wpadły w spiralę zadłużenia.

Zazwyczaj jest to przekredytowanie, związane z zaciąganiem lichwiarskich pożyczek pozabankowych, na spłatę innych zobowiązań finansowych, także wcześniej zaciągniętych pożyczek pozabankowych i chwilówek z wyznaczonym terminem jednorazowej spłaty.

Nasz pomoc polega na wyszukaniu najkorzystniejszych ofert finansowych banków, złożenia w imieniu Klienta zapytań, a także w niektórych przypadkach wypełnienia w całości wniosku o kredyt czy też pożyczkę konsolidacyjną i uzyskaniu wstępnej decyzji kredytowej.

W wyniku powyższych działań otrzymujemy różne oferty z banków, które są szczegółowo analizowane pod kątem warunków spłaty, a w szczególności kosztu. Na podstawie powyższego wybieramy najkorzystniejszą dla Klienta ofertę kredytu lub pożyczki, przedstawiamy Klientowi do zapoznania się i w przypadku akceptacji, ustalamy sposób zawarcia umowy z bankiem.

W ramach tej usługi, zapewniamy naszym Klientom kompleksowe doradztwo finansowe, a także pomoc prawną. Jest to alternatywy do typowego oddłużania sposób wyjścia z długów. Usługa ta może być świadczona zarówno osobno, jak i równolegle z typowym oddłużaniem. Wszystko zależy od potrzeb oddłużeniowych, jak i indywidualnych uzgodnień pomiędzy Klientem a naszą Firmą.

ZADZWOŃ! POMOŻEMY!

tel. +48 660 522 886

Oddłużanie
Oddłużanie

Oddłużanie
Oszczędź czas i nerwy
uwolnij się od długów

Chcesz się rozprawić z długami?

Uwolnienie z długu jest możliwe! Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mail lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy. 

Adres

POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe
ul. Mariana Smoluchowskiego 7/33
80-214 Gdańsk

Kontakt

+48 660 522 886
+48 58 710 08 86

E-mail

biuro@epoco.pl

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe z siedzibą w Gdańsku przy ul. Mariana Smoluchowskiego 7/33, w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości na nasz adres e-mail biuro@epoco.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.