Upadłość Konsumencka

Upadłość Konsumencka
Oddłużanie

Upadłość Konsumencka jest jednym z lepszych rozwiązań w przypadku osób, których dotknęła spirala zadłużenia. W celu ogłoszenia upadłości konsumenckiej, w pierwszej kolejności należy sporządzić stosowny wniosek, który następnie wysyłany jest do właściwego miejscowo i rzeczowo sądu. Zainicjowane tym wnioskiem postępowanie sądowe przewidziane jest dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej (konsumentów), którzy stali się niewypłacalni.

Niewypłacalność to stan, w którym dłużnik nie jest w stanie wykonywać swoich wymagalnych zobowiązań pieniężnych, czyli np. spłacać terminowo kredytów i pożyczek.

Jeśli wpadłeś w spiralę zadłużenia i długi Cię przerosły, doskonale trafiłeś.

Nasza Firma przeprowadzi analizę Twojej aktualnej sytuacji materialno-bytowej i określi czy kwalifikujesz się do ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Jeśli tak, opracujemy dla Ciebie profesjonalny wniosek do sądu, który umożliwi przeprowadzenie postępowania upadłościowego.

Jeśli Sąd ogłosi Twoją upadłość, na zawsze pozbędziesz się długów i wreszcie będziesz mógł spać spokojnie. W trakcie tego procesu otrzymasz od nas dodatkowo bezpłatne wsparcie prawne.

ZADZWOŃ! POMOŻEMY!

tel. +48 660 522 886

Zapewniamy pełną dyskrecję.

Oddłużanie

Oddłużanie
Oszczędź czas i nerwy
uwolnij się od długów

Chcesz się rozprawić z długami?

Uwolnienie z długu jest możliwe! Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mail lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy. 

Adres

POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe
ul. Mariana Smoluchowskiego 7/33
80-214 Gdańsk

Kontakt

+48 660 522 886
+48 58 710 08 86

E-mail

biuro@epoco.pl

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe z siedzibą w Gdańsku przy ul. Mariana Smoluchowskiego 7/33, w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości na nasz adres e-mail biuro@epoco.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.