Oddłużanie
Czyszczenie BIK

Oddłużenie - Uwolnienie z długu

Oddłużenia
Czyszczenie BIK

Oddłużanie przez Czyszczenie BIK, jest dobrym sposobem na wyjście z długów oraz całkowite przywrócenie możliwości zaciągania zobowiązań finansowych. Skrót BIK oznacza nazwę Biuro Informacji Kredytowej S.A. Jest to przedsiębiorstwo założone przez Związek Banków Polskich i prywatne banki, którego zadaniem jest gromadzenie, integrowanie i udostępnianie danych dotyczących historii kredytowej klientów banków, SKOK-ów oraz od niedawna również pozabankowych firm pożyczkowych.

Podstawy przekazywania danych do Biura Informacji Kredytowej są ściśle określone przez Prawo bankowe, które precyzuje także możliwości ich usunięcia.

W bazach BIK znajdują się wszystkie informacje dotyczące zobowiązań kredytowych zaciąganych w bankach, SKOK-ach i firmach pożyczkowych współpracujących z BIK.

Dane te znajdują się w BIK przez cały czas spłacania zobowiązania.

W zależności od tego czy kredyt regulowany był terminowo czy też z opóźnieniami, informacje gromadzone w BIK są pozytywne lub negatywne.

Po spłacie kredytu pozytywne informacje są widoczne dla banków pod warunkiem, że wyrażona została zgoda na ich przetwarzanie. Takie dane świadczą o naszej rzetelności i budują pozytywną historię kredytową.

Jeśli jednak kredyt spłacany był z opóźnieniami 

negatywna historia w BIK z reguły przekreśla możliwość 

ubiegania się o kredyt czy pożyczkę.

Jeśli znalazłeś się w tej niekomfortowej sytuacji, nie zwlekaj!

ZADZWOŃ! POMOŻEMY!

tel. +48 660 522 886

Oddłużanie
Oddłużanie

Oddłużanie
Oszczędź czas i nerwy
uwolnij się od długów

Chcesz się rozprawić z długami?

Uwolnienie z długu jest możliwe! Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mail lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy. 

Adres

POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe
ul. Mariana Smoluchowskiego 7/33
80-214 Gdańsk

Kontakt

+48 660 522 886
+48 58 710 08 86

E-mail

biuro@epoco.pl

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe z siedzibą w Gdańsku przy ul. Mariana Smoluchowskiego 7/33, w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości na nasz adres e-mail biuro@epoco.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.