O nas

POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe z siedzibą w Gdańsku powstało w 2009 roku, jako pierwsza - typowo oddłużeniowa - firma w Polsce. Naszym nadrzędnym celem jest oddłużanie osób i podmiotów gospodarczych. Ze względu na długi staż oddłużania, jesteśmy w stanie zapewnić realne wyjście z długów. Przy oddłużaniu stosujemy unikalne techniki własnego autorstwa, wypracowane na bazie wieloletniego doświadczenia zawodowego. Każda sprawa traktowana jest indywidualnie. Naszą pracę wykonujemy sumiennie i z najwyższą starannością. Specjalistyczna wiedza i nabyta praktyka, pozwala na skuteczną pomoc zadłużonym. Podejmujemy się prowadzenia wszelkiego rodzaju zobowiązań o charakterze finansowym tj. zarówno z tytułu kredytów i pożyczek bankowych oraz pozabankowych, jak i administracyjnych (ZUS i Urząd Skarbowy). Adekwatnie do potrzeb Klienta, możemy również przystąpić do prowadzenia sprawy trudnej i nietypowej np. z tytułu alimentów, ubezpieczeń itp. Nie ma przy tym znaczenia czy długi są na etapie windykacji, czy też już egzekucji komorniczej. W każdej sytuacji wdrażamy trafną strategię oddłużeniową, co pozwala na uzyskanie jak najlepszych efektów. Specjalizujemy się także w sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism procesowych jak np. sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty, skarga na czynności komornika, powództwo przeciwegzekucyjne, wszelkiego rodzaju zażalenia na postanowienia sądów, apelacje itp. Jeśli zależy Ci na sprawnej i skutecznej pomocy oddłużeniowej, doskonale trafiłeś. Skorzystaj z naszych usług z gwarancją najniższej ceny w Polsce i ciesz się spokojem życia.

Serdecznie zapraszamy,

POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe

Rok założenia 2009

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe z siedzibą w  Gdańsku przy ul. Mariana Smoluchowskiego 7/33, w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości na nasz adres e-mail biuro@epoco.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.