Jak pozbyć się zadłużenia?

Problem zadłużenia dotyka coraz większej liczby  osób i firm. W większości przypadków spirala długów powstaje z przyczyn niezależnych od Dłużnika. Pomimo obowiązywania ustawy antylichwiarskiej, wiele firm pożyczkowych nadal stosuje szereg oszukańczych zabiegów aby potencjalny Dłużnik, nie zorientował się rzeczywistego kosztu zaciąganego zobowiązania finansowego. Zabiegi te polegją w szczególności na wplataniu w treść umowy pożyczki niedozwolonych (abuzywnych) zapisów, dotyczących niewspółmiernych do wypłaconej kwoty pożyczki opłat. Są to m.in. koszty niepotrzebnego, a zarazem bardzo drogiego ubezpieczenia, wysokiej prowizji, a nawet obsługi administracyjnej. Co ciekawe, gdy Dłużnik nie spłaci należności w wymaganym terminie, instytucje pożyczkowe proponują tzw. refinansowanie albo "przedłużenie", polegające na niewielkim wydłużeniu okresu spłaty zadłużenia, jednakże za lichiarską opłatą. W ten sposób powstaje problem zadłużenia i zadajesz sobie pytanie, jak wyjść z długów? Jeśli wpadłeś w spiralę zadłużenia i nęka Cię windykacja dobrze trafiłeś. 

Pozwól sobie pomóc i wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe z siedzibą w  Gdańsku przy ul. Mariana Smoluchowskiego 7/33, w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości na nasz adres e-mail biuro@epoco.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.